Hazardzistka udawała swoje porwanie

Uzależniona od hazardu kobieta udawała, że ją porwano by wyłudzić pieniądze od nieznajomego.

Internetowy znajomy

Porwana Charleene CarlsonCharleene Carlson to uzależniona od hazardu matka trójki dzieci, której udało się wyłudzić 6,000 funtów od internetowego znajomego. Kobieta nigdy nie spotkała Gary’ego Bonda. Znali się tylko przez internet. Jednak, gdy 39-latka wysłała widomość z prośbą o pomoc, znajomy natychmiast pospieszył jej z pomocą i w ten sposób dał się oszukać.

Brutalny windykator

Kobieta powiedziała swojemu „wybawicielowi”, że została porwana przez ludzi, którym była winna pieniądze. Dodała też, że bandyci zagrozili, że jeśli natychmiast nie odda im gotówki, to obetną jej rękę. Pan Bond tak się przejął, że wysłał znajomej przelew.

Przekręt wyszedł na jaw, gdy kobieta spróbowała powtórzyć swój popisowy numer. Tego było już za wiele. 48-latek tak się przeraził, że zadzwonił na policję. Funkcjonariusze pojechali do domu kobiety, gdzie znaleźli ją całą i zdrową.

Wyrok w zawieszeniu

Chrleene tłumaczyła przed sądem, ze pieniądze były jej potrzebne na hazard. Kobieta właśnie została skazana na 12 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata. Musi także oddać całą kwotę 48-latkowi. Będzie również musiał wziąć udział w zajęciach odwykowych dla nałogowych hazardzistów.

Podziel się
e-Mail
Komentarze (1)
  1. Co za wredne babsko!
Komentuj artykuły na KasynoOnline.pl zgodnie z zasadami korzystania z serwisu znajdującymi się tutaj.Skomentuj

Unibet Roulette