Kupił inny kupon niż zwykle i wygrał miliony

Pewien Australijczyk skuszony reklamą kupił inny, niż zwykle kupon na loterię i wygrał ponad $10 mln.

Impulsywne zakupy

Powerball AustraliaSpecjaliści twierdza, że należy unikać zakupów pod wpływem impulsu. Z tym stwierdzeniem zapewne nie zgodzi się pewien Australijczyk. Mieszkaniec Auckland zgarnął $10,6 mln dzięki kupionemu pod wpływem reklamy kuponowi na loterię Powerball. Zwycięzca zazwyczaj gra w loterię Lucky Dip, ale tym razem zmienił swoją rutynę.

Sprawdź swój los Powerball

Oto, jak swoją szczęśliwą wygrana komentuje główny bohater tej historii:

“Zazwyczaj kupuję jedynie losy Lucky Dip, ale slogan reklamowy ‘Odżyj tego lata’ skusił mnie żeby spróbować swojego szczęścia w Powerball.”

Mężczyzna dowiedział się o wygranej dzięki właścicielowi sklepu Botany Junction Four Square, gdzie kupił los. Dostał od niego sms z informacją, że właśnie u niego kupiono szczęśliwy los i prośbą, żeby sprawdził swoje kupony.

$10.6 miliona zamiast $500,000

“Następnego dnia odwiedziłem sklep, żeby sprawdzić swoje kupony. Terminal wydał z siebie dźwięk, który sprawił, że poczułem ekscytację. Od razu założyłem, że musiałem trafić jackpot w wysokości $500,000. Ale wtedy właściciel wytłumaczył mi, że wygrałem o wiele więcej, bo aż $10.6 miliona” skomentował mężczyzna.

Jackpot zmienia życie

Zwycięzca loterii powiedział, że nie ma jeszcze sprecyzowanych planów, na co przeznaczy fortunę. Dodał jednak, że ma nadzieję, że wygrana odmieni jego życie. Dodał też:

“Cieszę się, że będę musiał mniej skupiać się na pracy, a będę mógł poświecić więcej czasu na rzeczy, które lubię. Dzięki pieniądzom z lotto będę mógł kupić dom. Planujemy też jakąś ciekawą zagraniczną podróż. Jedno jest pewne: jakpot Powerball wywrócił nasz świat do góry nogami.”

Podziel się
e-Mail
Komentarze (1)
  1. Kolejny farciarz! Ależ ja tym ludziom zazdroszczę!
Komentuj artykuły na KasynoOnline.pl zgodnie z zasadami korzystania z serwisu znajdującymi się tutaj.Skomentuj

Unibet Roulette