Zabił rodzinę przez hazardowe długi

Uzależniony od hazardu ojciec zabił żonę i dwóch synów, bo bał się zemsty mafii z niespłacone długi.

Skrajana desperacja

Zamordował rodzinę przez długiPolicja aresztowała 38-letniego robotnika budowlanego, który zamordował swoją rodzinę. Jak wynika z jego zeznań, motywem tej strasznej zbrodni był strach o żonę i dzieci. Mężczyzna twierdzi, że zapożyczył się u mafii. Gdy zaczął mieć problemy ze spłacaniem długu, przestępcy zagrozili, że porwą jego najbliższych i będą ich torturować, aż nie odda pieniędzy.

Zaniepokojona rodzina

Kobietę, która była w siódmym miesiącu ciąży i jej dwóch synów znaleziono martwych w ich mieszkaniu. 36-letnia Tunde Keri została wielokrotnie pchnięta nożem, natomiast obu chłopcom (5 lat i 1,5 roku) poderżnięto gardła. Odkrycia dokonała rodzina ofiary, która zaniepokoiła się brakiem kontaktu ze strony kobiety.

Szybkie zatrzymanie

Zaledwie kilka godzin po makabrycznym odkryciu, francuska policja zatrzymała ojca rodziny. Podejrzenia spadły na niego, gdy wyszło na jaw, że miał ponad €40,000 długu. Okazało się, że pieniądze pożyczał od mafii, która zaczęła grozić jego rodzinie.

Spirala długów

Policjanci skontaktowali się z rodziną zamordowanej kobiety. Okazało się, że krewni wiedzieli o problemach hazardowych jej męża. Jedna z osób, która pragnie pozostać anonimowa, powiedziała funkcjonariuszom, że 38-latek przegrywał praktycznie wszystkie zarobione pieniądze i wciąż coraz bardziej się zapożyczał.

Przegrał pieniądze dzieci

Okazał się również, że mężczyzna wypłacił pieniądze z konta, które było założone na nazwisko starczego syna. Z banku zniknęło około €10,000. Policjanci podejrzewają, że w chwili popełnienia tej strasznej zbrodni, sprawca mógł być niepoczytalny i kierował się chęcią „uchronienia” rodziny przed zemstą swoich wierzycieli.

Podziel się
e-Mail
Komentarze (1)
  1. Co to za makabra?!?! To jest chore! Bał się o rodzinę? Chory człowiek!
Komentuj artykuły na KasynoOnline.pl zgodnie z zasadami korzystania z serwisu znajdującymi się tutaj.Skomentuj

Unibet Roulette