Kolejny rekordowy jackpot trafiony!

Gracz Gabriel L wzbogacił się o 3,7 mln funtów po tym, jak trafił jackpot w slocie Mega Moolah.

Rekord slotów mobilnych

Slot Mega MoolahKlient jednego z kasyn internetowych – Gabriel L ustanowił właśnie bardzo intratny dla niego rekord. Grając w mobilną wersje slotu Mega Moolah, trafił jackpot wynoszący 3.7 miliona funtów (ponad 18,5 mln PLN). To największa jednorazowa wygrana w historii kasyn mobilnych.

Duma Microgaming

Rekord padł w slocie, który produkowany jest przez jednego z potentatów na rynku kasyn internetowych, firmę Microgaming. Całą sprawę tak skomentował prezes firmy, Roger Raatgever:

“To takie ekscytujące, że te niesamowite £3.7 mln zostało trafione w naszym kliencie opartym na HTML5. Jestem szczególnie dumny z naszej oferty mobilnej, ponieważ każdego miesiąca udaje nam się wypuszczać nowe gry i obecnie oferujemy ich już dokładnie 103, co jest największą liczbą na rynku. Wygrana zostanie wypłacona Gabrielowi L w jednej transakcji, więc będzie mógł niezwłocznie cieszyć się pieniędzmi.”

Stały gracz

Gabriel L to stały klient kasyn internetowych. On sam też krótko skomentował całą sytuację:

“Po prostu nie mogłem w to uwierzyć! Szczególnie, że wygrałem tę kwotę grając przez telefon komórkowy. Nadal nie mogę w to uwierzyć.”

Milionowe jackpoty

Slot Mega Moolah słynie na rynku kasyn internetowych z ogromnych jackpotów. Ten trafiony przez Gabriela L jest największy, jeśli chodzi o wersję mobilną gry, ale w standardowej wersji padały też większe wygrane, jak na przykład €6,37 miliona trafione w maju 2009.

Podziel się
e-Mail
Komentarze (1)
  1. Co za farciarz! Ja bym chyba zwariował, ze szczęścia.
Komentuj artykuły na KasynoOnline.pl zgodnie z zasadami korzystania z serwisu znajdującymi się tutaj.Skomentuj

Unibet Roulette