Boom Brothers

Video slot Boom Brothers zabierze cię w podziemny, bajkowy świat. Trzech górników o różnych charakterach będzie ci towarzyszyć w wyprawie do wnętrza ziemi. Na podbój kopalni wyruszasz z lampą oliwną i kielnią. Po drodze napotkasz symbole wild i dodatkowe gry bonusowe. Ponadto jeden z braci może pomóc ci pozwalając na ponownie pociągnięcie za dźwignię, jeśli nie uda ci się wygrać żadnej nagrody.

Zagraj w Boom Brothers

Podsumowanie slotu Boom Brothers
Linii zwycięstwa: 20
Gra bonusowa: zewnętrzna gra bonusowa oraz funkcja re-trigger
Grafika: animacje video
Ścieżka dźwiękowa: muzyka współczesna

Boom Brothers

Gra bonusowa w slocie Boom Brothers

Jeśli na rolkach 1, 2 i 3 znajduje się symbol szyn, zagrasz w grę bonusową, w której wybierasz jeden z wagoników z nagrodą. Znajdują się w nich na przykład sztabki złota lub czerwone diamenty. Kiedy jeden z trzech braci dojedzie do końca torów, używając dynamitu pokaże wszystkim twoją nagrodę. Kwota twojego zakładu zostanie pomnożona przez 4. Jeśli żaden z Broom Brothers nie dojedzie do końca torów, otrzymasz mniejszą nagrodę.

Slot z darmową rundą spin

Zbierz symbole free spins, które umożliwią ci dostęp do rundy free spin na początku gry na slocie Boom Brothers. Znaki obracają się i pokazują numery. Suma numerów to liczba darmowych spinów, które otrzymasz. Podczas rundy free spin wygrasz kolejne darmowe spiny, jeśli zauważysz na ekranie więcej symboli free spin. Kwota wygranej w tej rundzie zostanie pomnożona razy trzy.

Graj na slocie Boom Brothers i wgraj mnóstwo diamentów. W zwykłej grze wygrywasz maksymalnie 37.500 monet. W grze bonusowej możesz wygrać 112.500 monet.

Podziel się
e-Mail
Oceń (4)
Komentarze (0)

Obecnie brak komentarzy

Komentuj artykuły na KasynoOnline.pl zgodnie z zasadami korzystania z serwisu znajdującymi się tutaj.Skomentuj

Unibet Roulette