47-latka okradła pracodawcę by grać w bingo

Uzależniona od hazardu mieszkanka Lincoln w Anglii okradała swojego pracodawcę by grać w bingo.

Mama przed sądem

Kule do gry w bingo47-letnia kobieta stanęła właśnie przed sądem w Lincoln w Wielkiej Brytanii. Odpowie na zarzuty kradzieży pieniędzy należących do jej byłego pracodawcy – firmy ScotchFrost Ltd. Według aktu oskarżenia od stycznia do listopada 2011 kobieta ukradła z kasy firmy £4,500, które przeznaczyła na finansowanie swojego uzależnienia od gry w bingo przez internet.

Gotówka i czeki

Oskarżona to Denise Duffin, która pracowała jako jedna z księgowych w ScotchFirst Ltd.  Łupem kobiety padały gotówka i czeki, które otrzymywała od kierowców. Osoby te były odpowiedzialne za odbieranie gotówki i czeków z restauracji. Następnie przekazywały je pani Duffin by ta wpłaciła je na firmowe konto. Tak się jednak nie działo i część środków trafiało wprost do kieszeni 47-latki.

To były pożyczki

Podczas przesłuchania, Denise Duffin przyznała się do uzależnienia od hazardu. Jej nałóg spowodował poważne długi. Kobieta miała problem ze spłacaniem hipoteki za dom, a nawet z finansowaniem codziennych wydatków. Co ciekawe Pani Duffin utrzymuje, że wspomniane pieniądze były tylko pożyczką i miała zamiar je oddać.

Wpadła po skargach klientów

Kradzież wyszła na jaw, gdy klienci firmy zaczęli składać skargi, w których informowali, że firma wzywa ich do zapłaty za dostawy, które już zostały opłacone. Firma przeprowadziła wewnętrzną kontrolę, która wykazał nieprawidłowości i pozwoliła wskazać sprawcę kradzieży.

Więzienie i grzywna

Kobieta przyznała się do zarzucanych jej czynów. Sąd magistratu w Lincoln skazał ją na 8 tygodni pozbawienia wolności w zawieszeniu na 9 miesięcy. Pani Duffy ma również zapłacić £2,000 jako rekompensatę dla swojego byłego pracodawcy.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Ludzie są niesamowici. Niektórzy po prostu nie mogą mieć dostępu do gotówki, bo za bardzo ich ręce świerzbią
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette