Nastolatek oskarżony o morderstwo przed salą bingo

Policja zatrzymała nastolatka podejrzanego o zeszłotygodniowe morderstwo 62-latki przed salą bingo.

Oskarżony o morderstwo

Bingo w Balch Springs17-letni Michael Ray Smith została zatrzymany i postawiono mu zarzut morderstwa z premedytacją 62-letniej Joyce Tillery. Kobieta zginęła w zeszły czwartek, gdy wychodziła z sali bingo w Balch Springs.

Szarpanina i strzały

Smith śledził kobietę od jej wyjścia z klubu bingo. W pewnym momencie próbował wyrwać jej torebkę. Po krótkiej szarpaninie padły strzały. W ich wyniku kobieta zmarła.

Nie był sam

Według policji, w trakcie zabójstwa Smith nie był sam. Razem z nim byli 22-letni Aaron Erwin Alexander i 17-letni Tyrone Dione Chambers. Policja poszukiwała ich, gdy okazało się, że zostali zatrzymani w związku z zabójstwami w Seagoville.

Wydali go koledzy

W trakcie przesłuchania Alexander i Chambers zdradzili policji miejsce pobytu Smitha. Pomimo, że byli na miejscu zbrodnia, nie postawiono im zarzutów z nią związanych. Jednakże odpowiedzą za pierwsze w historii Seagoville podwójne zabójstwo.

Szajka zabójców

W sobotę rano w Seagoville znaleziono ciała 21-letniego Christophera Gonzalesa i 18-letniego Ricky’ego Dunn’a. Obaj zginęli od kilku strzałów w głowę. Właśnie za to podwójne morderstwo mają odpowiadać kompani Smitha.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. No i kolejny kamyczek do ogródka pt. "W USA wszyscy mogą mieć broń". Niedługo zostanie tam tylko Barack i kilku jego ochroniarzy :).
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette