Manager kasyna porwana dla okupu

Manager znanego kasyna w Trynidad Tobago została dzisiaj rano porwana przez nieznanych sprawców.

Czekali aż skończy pracę

Trinidad TobagoPani manager kasyna i ekskluzywnego klubu w San Fernando (Trynidad Tobago) została dzisiaj rano porwana. Według informacji podanych przez policję, 40-letnia Hong San Yan wyszła z pracy około trzeciej nad ranem. To właśnie wtedy nastąpiła atak.

Odjechali w nieznanym kierunku

Jak informują miejscowi śledczy, kobieta wyjeżdżała z pracy swoją Toyotą RAV4, gdy niezidentyfikowani sprawcy zmusili ją do zatrzymania się. Następnie oddalili się z miejsca zdarzenia samochodem ofiary.

Pomogli świadkowie

Z lokalnym komisariatem policji skontaktowali się świadkowie, którzy widzieli całe zajście. Na podstawie ich zeznań rozpoczęto poszukiwania kobiety. Opis zdarzenia i rysopisy ofiary oraz sprawców rozesłano do wszystkich jednostek miejscowej policji.

Porwana na 2 godziny

Sprawa dość szybko znalazła szczęśliwe zakończenie. Około 5:45 nad ranem funkcjonariusze ze specjalnej grupy zadaniowej, podlegającej głównej jednostce policji, znaleźli Panią Yan. Kobieta przemieszczała się pieszo w pobliżu wiaduktu przy Chase Village.

Odnaleźli też samochód

Policji udało się również odnaleźć porzucony prze porywaczy samochód pan manager. Sprawcy zostawili wspomnianą Toyotę RAV4 na stacji benzynowej w Cocoyea Village, w pobliży San Fernando.

Wiadomo, że za wolność Pani Yan zażądano okupu, jednakże policja nie zdradziła, czy sprawcy otrzymali jakąkolwiek kwotę.

Vee’s Members’ Club, którego managerem jest Hong San Yan znajduje się na zamkniętym terenie znanym jako Southland Mall w dzielnicy Cross Crossing.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Strasznie długie to prowanie :D. Całe 2:45!!!
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.