Prawie 4-milionowa wygrana w kasynie

Jeden z klientów kasyna w Oklahomie zdobył rekordowy jackpot grając na jednorękim bandycie.

Worki pieniędzy

Mr. Money Bags, czyli „Pan Worki Pieniędzy” – tak nazywa się jeden z najpopularniejszych obecnie systemów slotów z jackpotemSloty firmy VGT w Oklahomie. Teraz popularność tych gier pewnie jeszcze wzrośnie po tym, jak jeden z klientów kasyna WinStar World Casion and Resort trafił rekordowy jackpot wart ponad 3,7 miliona złotych ($939,962.50).

Anonimowy zwycięzca

Choć wygrana padła 22-go lutego, to dopiero teraz przedstawiciele kasyna poinformowali o tym fakcie. Wszystko po to, by chronić tożsamość zwycięzcy, który pragnął pozostać anonimowy. Jedyne co wiadomo to, że wygrana padła na slocie Reel Fever i jest największą w historii działania systemu Mr. Money Bags, który został uruchomiony latem zeszłego roku.

Jackpot gwarantowany

Wspomniany system z każdym kolejnym miesiącem zyskuje popularność wśród klientów kasyn w Oklahomie. Siłą napędową tego projektu jest fakt, że progresywny jackpot został dodany do dobrze już znanych klientom automatów firmy VGT takich jak: 777 Burbon Street, Hot Red Ruby, czy Reel Fever.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Czy online można gdzieś znaleźć sloty tej firmy?
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette