100 mln Euro do wygrania w EuroMillions

W piątek odbędzie się specjalne losowanie loterii EuroMillions. Do wygrania nawet €100,000,000!

Losowanie za dwa dni

Logo loterii EuroMillionsTo już kolejna odsłona specjalnego losowania loterii EuroMillions. Pula na wygrane pierwszego stopnia została ustalona z góry i wyniesie tym razem niebotyczne €100,000,000! Oprócz tego gracze będą mieli szansę na zdobycie tzw. nagród drugorzędnych. Losowanie odbędzie się już w najbliższy piątek – 3-go października.

Pula nagród może wzrosnąć

Najbliższa odsłona EuroMillions odbędzie się na tych samych zasadach, co standardowe losowania, z tą małą różnicą, że już teraz znamy kwotę przeznaczoną na główne nagrody. Oczywiście, na tym nie musi się skończyć, jeśli w piątek nikt nie trafi jackpota, to wspomniane 100 mln Euro przejdzie na kolejne losowanie.

Jeśli przez kilka losowań nikt nie wygra głównej nagrody, to pula może sięgnąć nawet €190,000,000!

Jak wygrać?

Losowanie EuroMillions nie różni się zbytnio od innych tego typu gier. Każdy gracz musi skreślić pięć standardowych liczb i dwie dodatkowe, oznaczone gwiazdką. Tylko trafienie wszystkich siedmiu numerów gwarantuje udział w głównej wygranej, która w razie większej ilości zwycięzców dzielona jest pomiędzy wszystkie te osoby.

Dwóch super-zwycięzców

W tym roku wyłoniono już dwóch zwycięzców takich specjalnych losowań. Pierwszym z nich był mechanik z Wielkiej Brytanii, który wygrał €107 milionów. Drugim szczęściarzem był Hiszpan, który swoje €137 milionów odebrał w dość zabawnym momencie, bo w piątek 13-go.

Share
e-Mail
Comments (0)

There are no comments at this time

For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette