170 mln złotych w EuroMillions

Słynna loteria EuroMillions znów wypłaciła gigantyczna wygraną. Zwycięzca już odebrał nagrodę.

Kolejny wyspiarz-milioner

170 milionów trafione w EuroMillionsWładze loterii EuroMillions poinformowały, że właśnie została odebrana kolejna rekordowa wygrana. Właściciel zwycięskiego kuponu wzbogacił się o wręcz niewyobrażalne 34 miliony funtów – to ponad 170 milionów złotych. Wiadomo, że szczęśliwy gracz pochodzi z Wielkiej Brytanii, ale szczegóły nie są znane.

Lawina plotek

Wokół wspomnianej wygranej mnożyły się plotki i domysły. Najpierw, Wielką Brytanię obiegła wiadomość, że posiadacz „złotego” kuponu mieszka w Liverpoolu. Potem spekulowano, że fortunę zgarnęła grupa dziesięciu taksówkarzy z tego miasta. Jednakże rzecznik loterii nie potwierdził żadnego z tych doniesień.

Zwycięzca zdecyduje

Zgodnie z panującymi zasadami, władze loterii EuroMillions nie mogą podać żadnych danych zwycięzcy dopóki sam zainteresowany nie wyrazi zgody na ich publikację. Dlatego, jedyne co wiadomo to, że najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj dojdzie do wypłaty wspomnianej nagrody. Zakaz obejmuje nawet publikację informacji o punkcie, w którym sprzedano szczęśliwy los.

Share
e-Mail
Comments (0)

There are no comments at this time

For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.