4 lata za napad w kasynie

Zapadł wyrok w sprawie napadu na 71-letniego klienta kasyna. Sprawca odsiedzi ukradł 2,5 mln zł.

Zdesperowany hazardzista

Kradzież w kasynie Marina Bay Sands24-letni obywatel Malezji wpadł w ręce policji po kilkumiesięcznych poszukiwaniach. Ścigany był za kradzież, które dopuścił się w słynnym kasynie Marina Bay Sands w Singapurze. Jego łupem padły tam żetony do gry i gotówka o łącznej wartości ponad 2,5 miliona złotych, które należały do 71-letniego klienta kasyna.

Torba bez nadzoru

Mężczyzna przyznał się do winy i opowiedział przed sądem, jak doszło do kradzieży. Przyznał, że przez większą część feralnego wieczoru, obserwował swoją ofiarę. W pewnym momencie, staruszek zostawił swoją torbę bez nadzoru, gdy skupił się na grze przy innym stole. Wtedy złodziej wkroczył do akcji i sięgnął po swój łup.

W torbie odkrył małą fortunę. Było tam ponad 900,000 singapurskich dolarów w żetonach, około 9,000 w gotówce, a także trzy karty kredytowe i kluczyki do BMW.

Większość łupu odzyskana

Policji udało się odzyskać łącznie 701 tys. dolarów (około 2 mln zł). Część żetonów znaleziono przy 24-latku, a część odzyskano od jego przyjaciół, którym podarował żetony w prezencie. Nie udało się natomiast odnaleźć kluczyków do samochodu, kart kredytowych, ani gotówki.

24-latek spędzi w więzieniu 4 lata. Przed sądem tłumaczył się, że dopuścił się przestępstwa, ponieważ przegrał wszystkie pieniądze i nie miał za co wrócić do domu.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. 2,5 bańki i rozdaje kasę kolegom - to jest gość :P
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette