50 milionów czeka na zwycięzcę

Dalej nie zgłosił się zdobywca największej wygranej w historii kanadyjskiej, a czas płynie.

Termin minie w marcu

Loteria w Kanadzie szuka zwycięzcyZostało zaledwie kilka dni, by zgłosił się zdobywca rekordowego jackpota w historii kanadyjskiej loterii. Na odbiór czeka niebagatelne 50,000,00 dolarów kanadyjskich, czyli ponad 150 milionów złotych! Czas jednak biegnie nieubłaganie i po ponad 11 miesiącach oczekiwania, ostateczny termin minie 14-go marca.

Plotki i nadzieje

Przez cały ten czas, Kanada aż huczała od plotek. Niektóre z nich mówiły o tym, że kupon mógł kupić nieletni i teraz nie może zgłosić się po wygraną. Inne zakładały możliwość, że szczęśliwy zwycięzca zmarł zanim zdołał odebrać nagrodę.

Od czasu wygranej, loteria odebrała też setki telefonów od ludzi, którzy zgubili swoje kupony i łudzili się, że może to oni są zdobywcami tej rekordowej nagrody. Każde takie zgłoszenie było dokładnie weryfikowane, jednak nadal nie udało się odnaleźć właściwej osoby.

Pozew

W amoku poszukiwań zwycięskiego kuponu doszło nawet do dość kuriozalnej sprawy sądowej. Jedna z pracownic sklepu Shoppers Drug Mart pozwała kolegę z pracy zarzucając mu, że ten ukrywa zwycięski kupon, który został kupiony ze wspólnej puli, na którą zrzucały się osoby zatrudnione w tej firmie. Te przypuszczenia okazały się jednak nieprawdziwe.

Jeśli do 14-go marca nie odnajdzie się właściciel zwycięskiego kuponu, pieniądze wrócą do puli loterii.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Co z tymi Kanadyjczykami? Jak można nie odbierać takiej kasy? Dobrobyt im głowach poprzewracał!
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.