600 osób aresztowanych za nielegalny hazard

Chińska policja walczy z hazardem na wielką skalę. Funkcjonariusze aresztowali 600 podejrzanych.

Gigantyczna obława

Jaycee Chan aresztowany za narkotykiPolicjanci z Pekinu odnotowali na swoim koncie kolejny sukces w walce z nielegalnym hazardem i prostytucją. W przeprowadzonych ostatnio obławach udało się zatrzymać aż 600 osób. W tym samym momencie przeprowadzono zmasowane obławy na 68 gangów, które trudniły się nielegalnym biznesem.

Kluby, dyskoteki i łaźnie

Funkcjonariusze przygotowywali się do tej akcji od tygodni. W końcu, wkroczyli do kilkudziesięciu klubów, dyskotek i łaźni, które znalazły się na ich celowniku. W wyniku akcji, nie tylko udało się aresztować rekordową ilość osób potencjalnie zaangażowanych w prostytucję i nielegalny hazard, ale również zamknięto trzy kluby karaoke, które były przykrywką dla wspomnianej działalności.

Pekin na celowniku

Stolica Chin stałą się języczkiem uwagi wielu tamtejszych służb około rok temu. Wtedy to aresztowano kilku celebrytów związanych z narkotykami i prostytucją. Jednym z nich był syn znanego aktora Jackie’go Chana – Jaycee Chan, którego zatrzymano, gdy brał narkotyki z aktorem z Tajwany – Ko Chen-tung.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Niedługo to więcej Chińczyków będzie siedzieć, niż chodzić wolno po ulicach, ale cóż poradzić...
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.