Bracia wygrywają w Powerball

Dwaj bracia z Pensylwanii z dwoma kuponami, wygrali w tym samym losowaniu loterii Powerball.

Dwa czeki

Bracia wygrywają w PowerballJames Stocklas, sędzia mieszkający we wschodniej Pensylwanii, i jego brat Bob kupili dwa zwycięskie kupony na to samo losowanie loterii Powerball. Pierwszy z nich wygrał $291,400,000, a drugi zgarnął okrągłe… $7. Co wyjątkowe w tej historii, to pamiątkowe zdjęcie, które zrobili sobie po wygranej.

Razem po nagrodę

W ceremonii wręczenia wielomilionowej nagrody Jamesowi towarzyszył jego brat Bob. Gdy przyszło do pozowania do pamiątkowego zdjęcia z charakterystycznym, wielkim czekiem, Bob wyciągnął jego wierną kopię z sumą $7, którą wygrał w tym samym losowaniu. Bracia wspólnie pozowali dla fotografów.

Intratna spółka

W krótkim wywiadzie sędzia zdradził, że zwycięski kupon nabył wraz z dwoma innymi osobami, z którymi przyleciał po odbiór nagrody. Po odliczeniu podatków, każdy ze zwycięzców otrzyma około $40 milionów.

James zdradził również, że on i jego wspólnicy nie szczędzili sobie luksusów w drodze do siedziby loterii. Postanowili przybyć z klasą godną milionerów i w tym celu polecieli na Florydę prywatnym odrzutowcem.

Share
e-Mail
Comments (0)

There are no comments at this time

For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.