Były skazaniec wygrywa $265 mln

70-letni, były skazaniec wygrał największy jackpot w historii Illinois – 265 milionów dolarów.

Bagaż doświadczeń

Były skazaniec wygrywa na loteriiJesus Davila Jr. to 70-letni, emerytowany kierowca ciężarówki, który właśnie sięgnął po najwyższą wygraną na loterii, w historii stanu Illinois. Jednak życie nie zawsze układało się po jego myśli. Mężczyzna odsiedział w więzieniu 12 lat, za produkcję i dystrybucję kokainy.

Dziadek – gracz

Pan Davila jest ojcem czworga dzieci i dziadkiem dwojga wnucząt. Jak sam przyznaje, na loterii gra codziennie i nie ma zamiaru zmieniać swoich nawyków nawet po tym, jak stał się multimilionerem. Z początku, mężczyzna myślał, że trafił 5 z 6 liczb potrzebnych do zdobycia jackpota w Mega Millions i dopiero jeden z synów uświadomił mu, w jak dużym był błędzie!

Jednorazowa wypłata

Mężczyzna musiał podjąć decyzję, czy wziąć całą kwotę w ratach, czy zdecydować się na jednorazową, ale znacznie mniejsza wypłatę. Po konsultacji z doradcami finansowymi stwierdził, że wybierze tę druga opcję. Właśnie odebrał czek opiewający na niebagatelną kwotę 126 milionów dolarów.

Sprecyzowane cele

W udzielonym wywiadzie 70-latek powiedział, że cześć pieniędzy przekaże na cele charytatywne. Oczywiście, zabezpieczy również przyszłość finansową swojej rodziny, a dla siebie ma zamiar kupić duży dom z ogromnym trawnikiem i… równie dużą kosiarkę.

Wygrana, którą zainkasował Jesus Davila Jr. to 14-ta najwyższa wygrana na loterii, w historii USA.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. 126 z 265 mln przy jednorazowej wypłacie?!?! A my narzekamy, że polski rząd nas okrada!
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.