Emeryci oskarżeni o nielegalny hazard

Policja z Michigan zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o organizację nielegalnego hazardu.

Obrotni emeryci

Emeryci organizowali nielegalny hazardFunkcjonariusze policji z amerykańskiego hrabstwa Kent (stan Michigan) zakończyli śledztwo w sprawie organizacji nielegalnego hazardu w jednym z miejscowych barów. Okazało się, że na czele tego przedsięwzięcia stało dwóch panów w słusznym już wieku – 73-letni Mark Irwin Stouten oraz 66-letni Barry Bartlett Lott. Pomagał im 39-letni Kevin Michael McKenney.

Zakłady w barze

Panowie prowadzili nielegalny punkt przyjmowania zakładów bukmacherskich w jednym z miejscowych barów, a także w kilku innych lokalizacjach. Teraz postawiono im zarzuty. Każdemu ze wspólników grozi nawet do 5 lat więzienia.

Mężczyźni oskarżeni są m.in. o spisek w celu organizacji nielegalnego hazardu, uprawianie hazardu, posiadanie zakazanych przedmiotów służących do prowadzenia gier hazardowych oraz przyjmowanie zakładów bukmacherskich bez zezwolenia.

Wkrótce rozprawa

73-latek i 66-latek znajdują się pod nadzorem policji i na początku września mają stanąć przed sądem. Przebywają obecnie na wolności, ponieważ każdy z nich wpłacił po $10,000 kaucji. Natomiast ich wspólnik wciąż się ukrywa. Udało mu się uniknąć zatrzymania podczas obławy na bar, gdzie przyjmowano zakłady i od tamtej pory nie wiadomo, gdzie się znajduje.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Brawo! Oto obrotni staruszkowie :)
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette