Kierowcy autobusów wygrali €23 mln

Wygląda na to, że ostatnią kumulację w loterii Euromillions trafili, kierowcy autobusów z Dublina.

Syndykat milionerów

Wygrana w loterii Euromillions w Dublinie€23,845,060 tyle wynosiła pula na wygrane pierwszego stopnia w ostatnim losowaniu Euromillions, które odbyło się w piątek. Według irlandzkiej prasy, nagroda trafi w ręce 22 kierowców autobusów z północnego Dublina, którzy wspólnie kupowali kupony.

To nie pierwszy taki przypadek z Zielonej Wyspy. W styczniu tego roku, grupa przyjaciół z Irlandii wygrała w Euromillions aż €66 milionów.

Nie potwierdzam, nie zaprzeczam

Choć te doniesienia nie zostały jeszcze potwierdzone przez władze loterii, to wszystkie sygnały zdają się je potwierdzać. Jeden z kierowców powiedział wprost gazecie „The Sunday World”, że to właśnie grupa kierowców wygrała kumulację, ale nie mieli jeszcze okazji porozmawiać i nie wie nawet, ile każdemu z nich przypadnie w udziale.

Wspaniały „news”

Możliwe, że władze loterii potwierdzą tożsamość zwycięzców jeszcze dzisiaj, ale sekretarz generalny już zdążył im pogratulować i skomentował, że taka wygrana to wspaniały temat na „gorący news”. Jeśli doniesienia prasy zostaną potwierdzone, każdy ze wspólników może liczyć na prawi €1,1 miliona, czyli niespełna 5 milionów złotych.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Śmiesznie by było, gdyby trafili 2, a nie 20 baniek :D
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.