Kolejny sukces w walce z nielegalnym hazardem

Policja w Macau zamknęła nielegalnego bukmachera, który przyjął miliony w zakładach na Mundial.

Setki milionów w zakładach

Zakłady na Mundial w MacauTo największy sukces w historii walki policji z Macau z nielegalnym hazardem. Funkcjonariusze wykryli i zamknęli bukmachera, który w ciągu zaledwie tygodnia przyjął łącznie w zakładach na tegoroczny Mundial £379,000,000, czyli prawie 2 miliardy złotych!

Działali w hotelu

W wyniku policyjnej obławy, zatrzymano 22 podejrzanych. Grupa działała w trzech wynajętych pokojach hotelowych, gdzie przyjmowano zakłady przez internet i telefonicznie. Wiadomo już, że „firma” miała klientów na całym świecie.

Fortuna na jeden mecz

Już wstępne śledztwo wykazało, że nielegalny bukmacher obracał miliardami graczy z całego świata. Policjanci przedstawili również dowód na to, że rekordowy zakład złożony na pojedynczy mecz wyniósł 15,000,000 złotych!

Gotówka, komputery, telefony…

W trakcie policyjnej obławy udało się zabezpieczyć równowartość około 800,000 złotych w gotówce, 17 komputerów i 10 telefonów komórkowych. Funkcjonariusze przejęli także niezliczoną ilość kuponów potwierdzających złożone zakłady.

Share
e-Mail
Comments (0)

There are no comments at this time

For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette