Kupił inny kupon niż zwykle i wygrał miliony

Pewien Australijczyk skuszony reklamą kupił inny, niż zwykle kupon na loterię i wygrał ponad $10 mln.

Impulsywne zakupy

Powerball AustraliaSpecjaliści twierdza, że należy unikać zakupów pod wpływem impulsu. Z tym stwierdzeniem zapewne nie zgodzi się pewien Australijczyk. Mieszkaniec Auckland zgarnął $10,6 mln dzięki kupionemu pod wpływem reklamy kuponowi na loterię Powerball. Zwycięzca zazwyczaj gra w loterię Lucky Dip, ale tym razem zmienił swoją rutynę.

Sprawdź swój los Powerball

Oto, jak swoją szczęśliwą wygrana komentuje główny bohater tej historii:

“Zazwyczaj kupuję jedynie losy Lucky Dip, ale slogan reklamowy ‘Odżyj tego lata’ skusił mnie żeby spróbować swojego szczęścia w Powerball.”

Mężczyzna dowiedział się o wygranej dzięki właścicielowi sklepu Botany Junction Four Square, gdzie kupił los. Dostał od niego sms z informacją, że właśnie u niego kupiono szczęśliwy los i prośbą, żeby sprawdził swoje kupony.

$10.6 miliona zamiast $500,000

“Następnego dnia odwiedziłem sklep, żeby sprawdzić swoje kupony. Terminal wydał z siebie dźwięk, który sprawił, że poczułem ekscytację. Od razu założyłem, że musiałem trafić jackpot w wysokości $500,000. Ale wtedy właściciel wytłumaczył mi, że wygrałem o wiele więcej, bo aż $10.6 miliona” skomentował mężczyzna.

Jackpot zmienia życie

Zwycięzca loterii powiedział, że nie ma jeszcze sprecyzowanych planów, na co przeznaczy fortunę. Dodał jednak, że ma nadzieję, że wygrana odmieni jego życie. Dodał też:

“Cieszę się, że będę musiał mniej skupiać się na pracy, a będę mógł poświecić więcej czasu na rzeczy, które lubię. Dzięki pieniądzom z lotto będę mógł kupić dom. Planujemy też jakąś ciekawą zagraniczną podróż. Jedno jest pewne: jakpot Powerball wywrócił nasz świat do góry nogami.”

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Kolejny farciarz! Ależ ja tym ludziom zazdroszczę!
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.