Loteria szuka zdobywcy rekordowej wygranej

Kanadyjska loteria wciąż czeka żeby zgłosił się zdobywca największej wygranej w historii.

Dwa nerwowe tygodnie

Kupon na loterię 6/49Mijają prawie dwa tygodnie od losowania loterii 6/49, w którym padła najwyższa wygrana w historii kanadyjskiej loterii. Na szczęśliwego zwycięzcę czekaj 64 miliony dolarów kanadyjskich, czyli ponad 187 milionów złotych. Właściciel kuponu wciąż nie zgłosił się po odbiór nagrody, dlatego władze zaapelowały za pośrednictwem mediów, by się ujawnił… lub ujawniła.

Zwycięzcy są różni

Rzecznik prasowy firmy Ontario Lottery and Gaming Corporation – Tony Bitoni – podkreślał w rozmowie z dziennikarzami, że wciąż nie ma powodów do paniki.

Ludzie bardzo różnie reagują na wygraną. Jednymi z rekordzistów, których wspomniał było małżeństwo, które zgłosiło się po odbiór nagrody w zaledwie 15 minut po tym, jak ukazał się informacja, że ktoś zdobył 50 milionów w kumulacji.

Ale są też osoby, które przez dłuższy czas nawet nie wiedzą o swoim szczęściu, ponieważ swoje kupony sprawdzają dopiero wtedy, gdy postanawiają kupić kolejny los.

Szczegółowa weryfikacja

Pan Bitoni zdradził kilka sekretów dotyczących weryfikacji zwycięzców. Władze loterii robią wszystko, co w ich mocy, żeby sprawdzić, czy posiadacz kuponu rzeczywiście go kupił. Dlatego pytają m.in. o datę zakupu oraz miejsce, gdzie kupiono los. Potem, dane te są weryfikowane z informacjami o kuponie, które widnieją w systemie.

Rzecznik loterii podkreślił, że zwycięzca ma rok na odebranie nagrody, ale każdy kolejny dzień to zawsze trochę więcej nerwowości w siedzibie loterii.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Pewnie jeszcze pije. Przyjdzie dwa dni po tym, jak skończy się kasa. :P
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.