Napadł na bank bo wydał pieniądze na hazard

Mężczyzna z Florydy obrabował bank, ponieważ wpadł w długi z powodu uzależnienia od hazardu.

Emeryt – hazardzista

73-latek napadł na bankMężczyzna o którym mowa, to 73-letni mieszkaniec Fort Pierce na Florydzie. Tłumacząc swoje postępowanie przedstawicielom miejscowych władz powiedział, że zdecydował się napaść na bank, bo nie ma żadnych dodatkowych źródeł dochodu, a pieniądze, które miał na życie przegrał obstawiając wyścigi konne i grając w Texas Hold ’em.

Ciężkie czasy dla seniorów

Mężczyzna napadł na placówkę banku TD Bank znajdującą się w Lakewood Park w ostatnią środę. Całe zdarzenie miało miejsce w środku dnia – około godziny 13:00. John Dogherty zamaskował swoją twarz przy pomocy czarnej bielizny i uzbrojony w naładowaną broń typu shotgun sterroryzował pracowników banku.

Kazał im liczyć do 100

Jak donosi lokalna gazeta, The Palm Beach Post, “zaradny” senior kazał bankierom opuścić swoje biura. Następnie polecił im wypełnić przygotowaną torbę pieniędzmi z kasy. Po wszystkim nakazał pracownikom banku położyć się na ziemi i liczyć do 100, gdy tymczasem on uciekł z miejsca zbrodni.

Zatrzymany dzięki technice

W ujęciu rabusia pomogło specjalne urządzenie śledzące. To dzięki niemu i pomocy świadków policji udało się namierzyć Dogherty’ego. Szeryf miejscowej policji – Ken Mascara – osobiście podziękował wszystkim cywilom zaangażowanym w ujęcie 73-latka. Powiedział również, że mężczyzna swoje poczynania skwitował mówiąc jedynie:

“Czasy są ciężkie dla seniorów.”

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Hahaha!!! Oto zaradny senior zamiast siedzieć w przychodni i narzekać na swój los, wziął sprawy w swoje ręce :P
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette