Nikt nie zgłasza się po $7.3 mln

Już miesiąc nie zgłasza się zwycięzca loterii, na którego czeka ponad siedem milionów dolarów.

Wygrana z sierpnia

Loteria w stanie WaszyngtonWładze lokalnej loterii stanu Waszyngton poszukują osoby, która kupiła zwycięski los wart ponad siedem milionów dolarów. Wygrana padła 9-go sierpnia, ale do tej pory nikt nie zgłosił się do biura loterii po jej odbiór. Takie sytuacje nie są czymś niezwykłym, ale organizatorzy loterii już rozpoczęli poszukiwania.

Kupon z Union Gap

W wydanym właśnie oświadczeniu poinformowano, że zwycięski kupon został sprzedany w mieście Union Gap w stanie Waszyngton. Jednocześnie, organizator loterii zaznaczył, że nie ujawni, w którym punkcie sprzedano zwycięski kupon, dopóki zwycięzca nie zgłosi się po odbiór nagrody.

Czeka premia dla sprzedawcy

Na wspomnianej wygranej wzbogaci się nie tylko posiadacz szczęśliwego losu, ale również właściciel punktu dystrybucyjnego, w którym kupiono ten los. Przewidziana nagroda to niebagatelne $73,000! Zwycięskie numery wylosowano w sierpniu i były to: 7, 8, 16, 21 i 31.

Ma czas do lutego

Zgodnie z zasadami loterii w stanie Waszyngton zwycięzca ma pół roku na odbiór nagrody. Wynika z tego, że osoba posiadająca wspomniany kupon może odebrać wygraną najpóźniej 5-go lutego 2015 roku. Warto zaznaczyć, że w polskim Lotto ten okres jest o połowę krótszy i wynosi 90 dni.

Nieodebrane nagrody

Zgodnie z prawem, jedna trzecia wszystkich nieodebranych nagród zasila stanowy fundusz rozwoju ekonomicznego. Natomiast pozostała kwota przekazywana jest do puli kolejnych losowań, które będą miały miejsce po przedawnieniu się kuponu.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Wielka mi afera. Może ktoś po prostu już świętuje wygraną, a po pieniądze zgłosi się trochę później. Jak wytrzeźwieje :D
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.