Oszukany mężczyzna otrzyma wygraną po siedmiu latach

Mieszkaniec Nowego Jorku otrzyma po siedmiu latach należne mu $5 mln, które wygrał w loterii.

Czekał siedem lat

Andy AshkarWładze loterii stanowej ogłosiły, że konserwator z Nowego Jorku wreszcie otrzyma wygraną ze zdrapki, którą kupił 7 lat temu. Mężczyźnie wygrana w wysokości $5,000,000 zostanie wypłacona w przyszłym miesiącu.

Złodziej skazany

Ta informacja została podana do publicznej wiadomości w pięć tygodni po tym, jak pochodzący z Camillus, Andy Ashkar został skazany na 25 lat więzienia za posiadanie skradzionego kuponu na loterię.

Okradł klient sklepu

Kupon kupił w sklepie należącym do ojca Ashkara, pochodzący z Syracuse Robert Miles. Zwycięski los nabył 2006 roku. Okazało się, że zdrapka warta jest fortunę, ale Miles został wprowadzony w błąd co jej wartości i odsprzedał kupon.

Odkupili kupon za $4,000

Według władz, Ashkar i jego brat przekonali Milesa, że kupon wart był $5,000 i zapłacili mu za niego $4,000 twierdząc, że pobierana jest opłata w wysokości $1,000. Bracia czekali aż do 2012 roku by w końcu zgłosić się po odbiór nagrody. To zwróciło uwagę władz loterii, które wszczęły dochodzenie.

Pracownicy komisji gier potwierdzili, że udało im się ustalić, iż właścicielem kuponu był Robert Miles. Mężczyzna otrzyma swoją wygraną za kilka tygodni.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Ciekawe, czy u nas ktoś zauważyłby, że cała sprawa jest mocno podejrzana?
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.