Podzielił się wygraną z przyjacielem

Zwycięzca loterii oddał połowę swojej wygranej przyjacielowi, z którym grał od lat.

Połowa dla przyjaciela

Wygrał na loterii i połowę oddał przyjacielowiWillie Sibbald, 48-letni malarz pokojowy z Edynburga wygrał w ostatnim losowaniu loterii Lucky Dip ponad siedem milionów funtów. Pierwsze, co zrobił to oddał połowę wygranej swojemu koledze z pracy (Rab Layden), którego zna od 17 lat i z którym od lat wspólnie kupował kupony.

Słowo droższe pieniędzy

Jak się okazało, mężczyźni od wielu lat kupowali zawsze po dwa kupony. Nie robili tego za wspólne pieniądze, ale mieli niepisaną umowę, że jeśli któryś z nich wygra, to drugiemu przypadnie połowa nagrody. Tak też się stało i teraz każdy z nich jest bogatszy o ponad 3,5 miliona funtów.

Nie będą więcej pracować

W udzielonym wywiadzie szczęśliwi zwycięzcy opowiedzieli, że od zawsze rozmawiali o tym, co by zrobili, jeśli wygraliby na loterii. Zawsze padało z ich ust to samo zdanie: „Już nigdy nie musielibyśmy pracować!”.

Ich marzenie właśnie się spełniło. Zaledwie godzinę po tym, jak dowiedzieli się o wygranej, złożyli wypowiedzenia i przeszli na „emeryturę”.

Piłka nożna i Rolls-Royce

Obaj panowie mają teraz zamiar spełniać swoje marzenia. Są zagorzałymi fanami Szkockiej reprezentacji piłki nożnej i chcą jeździć na wszystkie jej mecze. Willie chce też kupić wymarzonego Rolls-Royce’a, ale to dopiero po tym, jak uda mu się zdać egzamin na prawo jazdy.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Jednak są jeszcze na świecie ludzie, którzy mają honor i wiedzą, że jest coś bardziej wartościowego, niż pieniadze. Serce rośnie!
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.