Policja w Toronto uderza w nielegalny hazard

Policja z Toronto przeprowadziła nalot na miejsce, w którym  organizowano nielegalny hazard.

Nielegalny Super Bowl

Policja w TorontoOddział specjalny kanadyjskiej policji dokonał przeszukania sali bankietowej Le Parc , znajdującej się przy 8432 Leslie Street w Toronto. W niedzielę odbywała się tam nielegalna impreza z okazji Super Bowl.

Zaproszenie od mafii

Według śledczych, impreza Super Bawl przeznaczona był jedynie dla specjalnie wyselekcjonowanych gości, którzy otrzymali stosowne zaproszenia. Podejrzewają, że za wspomnianym przemysłem hazardowym stoją zorganizowane grupy przestępcze.

Strona WWW nie istnieje

Zablokowano również stronę firmy hazardowej Platinum Sports Betting. Obecnie widnieje na niej komunikat następującej treści:

“Strona, którą chcesz odwiedzić została zawieszona na mocy postanowienia sądu wydanego dla Prokuratora Generalnego stanu Ontario działającego w porozumieniu z Połączoną Jednostką Policji do Zadań Specjalnych (CFSEU).”

Aresztowania i konfiskata

W związku z przeprowadzoną w niedzielę akcją zatrzymano kilkoro podejrzanych, a także skonfiskowano wiele wartościowych przedmiotów, m.in. sprzęt elektroniczny i motocykle.

Kolejny nakaz przeszukania został wykonany nad ranem w Poniedziałek w prywatnym domu znajdującym się przy Thornhill Woods Drive w Vaughan. Widziano tam policjantów wynoszących duży sejf.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. A co tam robiły motocykle? :D
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette