Policjant ukradł $150 tys.

Były funkcjonariusz policji z Frankfort (stan Kentucky) ukradł $150,000 i wydał je na hazard.

Przyznał się do winy

Randy EmerlyEmerytowany policjant z Frankfort (stolica stanu Kentucky) przyznał się do kradzieży równowartości ponad 450,000 złotych z kasy prywatnej firmy. Z zeznań mężczyzny wynika, że pieniądze wydał głównie na finansowanie swojego uzależnienia od hazardu.

Wyrok już zapadł

Porucznik Randy Emery, który przeszedł na emeryturę w lutym tego roku, został skazany na trzy lata pozbawienia wolności. Mężczyzna nie trafi jednak do więzienia, ponieważ sąd warunkowo zawiesił wykonanie jego kary. Nakazano mu również wypłatę odszkodowania w wysokości $110,000, czyli około 340,000 złotych.

Miał chronić, a kradł

Emery, po przejściu na emeryturę, znalazł pracę w firmie Good Oil Co., gdzie był odpowiedzialny za transport gotówki ze stacji benzynowych znajdujących się na drodze międzystanowej 65 i stanowej 28, do pobliskiego banku. Jednak, były oficer zamiast zawozić pieniądze do banku zatrzymywał je dla siebie.

Zatrzyma emeryturę

Jak poinformował szef miejscowej policji, mężczyzna zachowa swoją policyjną emeryturę, pomimo skazania. Uargumentował to tym, że nie można wyciągać konsekwencji dyscyplinarnych wobec osób, które nie są już zatrudnione (w tym wypadku) w policji.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. No cóż... Ciekawe, czy jakby nie był byłym policjantem, to też dostałby zawiasy?
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.