Poszukiwania zwycięzcy loterii

Kalifornijska filia Powerball poszukuje mężczyzny, który nie odebrał prawie pół miliona wygranej.

Tajemniczy zwycięzca

Poszukiwany zwycięzca loterii PowerballWładze kalifornijskiego oddziału loterii Powerball stają na głowie by znaleźć zwycięzcę jednego z majowych losowań. Mężczyzna kupił los, który okazał się wart prawie pól miliona dolarów. Niestety nagroda do tej pory nie została odebrana, a za dwa tygodnie przepadnie na zawsze.

Opublikowali zdjęcie

Trzeba przyznać, że władze loterii naprawdę robią wszystko co w ich mocy. Dotarły nawet do nagrania z monitoringu, na którym widać mężczyznę, który kupuje szczęśliwy los. Zdjęcie nie jest najlepszej jakości, ale i tak opublikowano je w prasie z nadzieją, że uda się zidentyfikować szczęśliwca.

Trafił piątkę

Mężczyzna widoczny na zdjęciach kupił swój zwycięski kupon 22-go maja tego roku. Jak się okazało na losie wytypowano prawidłowo 5 z 6 wylosowanych liczb. To trafienie upoważnia do odbioru dokładnie $465,539, co w przeliczeniu na złotówki daje kwotę niemalże 1,500,000.

Kupon z Hollywood

Jak podano w komunikacie prasowym, zwycięski kupon został sprzedany w sklepie Whitley Heights Market znajdującym się przy Highland Ave 1900N. w Hollywood Hills. To właśnie z kamer monitoringu zamieszczonych w tym sklepie pochodzi zdjęcie poszukiwanego pół-milionera.

Zostało kilkanaście dni

Zgodnie z regulaminem loterii Powerball, jeżeli właściciel kuponu nie zgłosi się po odbiór nagrody do 18-go listopada, cała kwota przepadnie. Warto dodać, że pieniądze pochodzące z nieodebranych nagród Powerball trafiają do szkół, które znajdują się w okręgu, w którym padła wygrana. W tym wypadku będą to szkoły w Los Angeles.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Ciekawe, czy nasze rodzime Lotto tak gorliwie szukałoby zwycięzcy?
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.