Przegrała pieniądze z funduszu dla weteranów

Mieszkanka Lake Geneva w Wisconsin przegrała pieniądze z funduszu dla weteranów wojny w Wietnamie.

Fałszywa zbiórka

Weteran wojny w WietnamieLokalna telewizja WISN-TV w Milwaukee (USA) poinformowała o wyjątkowo perfidnym oszustwie, którego dopuściła się mieszkanka stanu Wisconsin. Kobieta powołała fałszywy fundusz dla weteranów, którzy odnieśli rany w Wietnamie, by finansować swoje uzależnienie od hazardu.

Usłyszała zarzuty

Nieuczciwa 46-latka stanęła właśnie przed sądem stanowym. Przedstawiono jej między innymi zarzuty oszustwa i fałszowania dokumentów. Denise Rupcic, bo tak nazywa oszustka, najprawdopodobniej spędzi kilka najbliższych lat w stanowym więzieniu.

Fikcyjna fundacja

Kobieta założyła organizację „Rock and Ride for the Troops”, która działała w latach 2010-2011. Dzięki imprezom charytatywnym, organizowanym w klubie bilardowym Master Z’s Cue Club w Waukesha, udało jej się zgromadzić setki tysięcy dolarów na koncie należącym do jej fikcyjnej fundacji.

Niestety, pieniądze zamiast trafić do potrzebujących pomocy żołnierzy, powędrowały do kieszeni Pani Rupcic.

Udawał chorobę

Jakby tego było mało, policja z Waukesha dowiedziała się, że kobieta prowadziła jeszcze jedną zbiórkę funduszy. Tym razem, pieniądze miały pomóc jej samej w walce z rakiem piersi. Okazało się jednak, że Rupcic nigdy nie była chora, a te środki również przeznaczyła na hazard.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. I jak tu wierzyć ludziom, skoro nie cofną się przed niczym, żeby zdobyć trochę kasy?
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.