Przeżył katastrofę lotniczą i wygrał na loterii

Hindus mieszkający w Dubaju najpierw przeżył katastrofę lotniczą, a tydzień później wygrał na loterii.

Kumulacja szczęścia

Pożar samolotu w Dubaju i loteriaMohammad Basheer Abdul Khadar, Hindus mieszkający w Dubaju może mówić o nieprawdopodobnym szczęściu. Był jednym z pasażerów, którzy lecieli feralnym samolotem, który zapalił się podczas lądowania na lotnisku w Dubaju 3-go sierpnia tego roku.

Ale na tym nie koniec, bo tydzień później Mohammad dowiedział się, że wygrał milion dolarów w loterii organizowanej przez sklep wolnocłowy na lotnisku w Dubaju.

Odwiedziny

Mężczyzna kupił zwycięski los pod wpływem impulsu, gdy leciał w odwiedziny do swojej rodziny na południu Indii. O swojej wygranej dowiedział się dopiero 6 dni po feralnym lądowaniu w Dubaju, gdzie mieszka od 37 lat i pracuję, jako zarządca floty samochodowej.

Czas na emeryturę

Mohammad zdradził dziennikarzom, że zarabia około 2000 dolarów miesięcznie, co nie jest wielką kwotą na miejscowe standardy. Wygrana w loterii ma mu zapewnić spokojną emeryturę. Chce też wesprzeć finansowo swoje dzieci, z których jedno jest sparaliżowane po nieszczęśliwym upadku we wczesnym dzieciństwie.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Była kiedyś podobna historia. Jakiś gość przeżył ileś wypadków, a na koniec wygrał w loterii.
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.