Rekordowa zdrapka w Wielkiej Brytanii

Manager pubu w brytyjskim Trowbridge trafił najwyższą wygraną ze zdrapki w historii kraju.

Jedna z dwóch

Najwyższa wygrana ze zdrapki w Wielkiej Brytanii46-letni Amadou Gillen był w pracy, na jednej z wielu w jego życiu 12-godzinnych zmian, gdy zdecydował się kupić w kiosku dwie zdrapki emitowane przez brytyjska loterię. Za każdą z nich zapłacił 10 funtów. Inwestycja okazała się trafiona, bo jeden z losów przyniósł mu wygraną w wysokości 4 miliony funtów – niespełna 23 miliony złotych.

Czas na zmiany

Amadou nikomu nie powiedział o swojej wygranej aż do końca zmiany. Szczęśliwą nowinę usłyszała dopiero jego rodzina. Mężczyzna postanowił zrezygnować z posady managera kuchni w miejscowym pubie. Ma też zamiar zamienić dotychczasową, wynajmowaną kawalerkę i kupić dom z trzema sypialniami w Bristolu.

Kurs jazdy, wakacje i zakupy

Wielkie pieniądze z pewnością zmieniają życie. Tak z pewnością stanie się również w przypadku Pana Gillena i dwóch córek. Mężczyzna zaplanował już dwa wakacyjne wyjazdy. Oprócz tego, ma zamiar spełnić swoje marzenie i wreszcie zdać egzamin na prawo jazdy.

Share
e-Mail
Comments (0)

There are no comments at this time

For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.