Ruszyła polska loteria paragonowa

Nowa legalna forma hazardu zawitała do naszego kraju, bo przecież loteria to również hazard, prawda?

Ludzie chcą igrzysk

Polska loteria paragonowaMinisterstwo Finansów poszło śladem wielu swoich odpowiednikach w innych krajach i uruchomiło loterię paragonową. Zabawa zaczęła się wczoraj i dostępna jest „za darmo” dla wszystkich pełnoletnich obywateli.

Ma to być swoiste połączenie przyjemnego z pożytecznym. Z jednej strony, Polacy będą mogli wygrać samochody, laptopy, czy tablety. Z drugiej, rząd liczy na to, że wzrośnie ilość wydawanych paragonów, a co za tym idzie, wpływy z odprowadzanych podatków.

O co w tym chodzi?

Zasady zabawy są proste. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 10 złotych, zabrać ze sobą paragon, a następnie zarejestrować go na oficjalnej stronie loterii. Każdy taki dokument, to dodatkowa szansa na wygraną.

Tu nasuwa się kilka pytań. Po pierwsze, ciekawe jak to wpłynie na kolejki w sklepach, bo aż prosi się, żeby rozbijać zakupy na drobne partie po około 10 złotych? Po drugie, gdzie przechowywać te wszystkie karteczki, które blakną na słońcu i wiecznie się gubią?

Ciekawe nagrody

Loteria jest zupełnie bezpłatna, a nagrody naprawdę atrakcyjne. Co miesiąc będą do wygrania Ople Astra, laptopy Lenovo i iPady Air 2. Natomiast raz na kwartał będzie losowana nagroda specjalna – Opel Insignia. Zatem jest, o co walczyć.

Warto dodać, że zwycięzcy nie będą musieli płacić podatku od wspomnianych nagród.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. W sumie to chyba fajna ta loteria
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.