Strzelanina po kłótni o wygraną

Kłótnia o wygrane z hazardu doprowadziła do strzelaniny w amerykańskim hrabstwie Jefferson.

Wieczorne strzały

Policja w hrabstwie JeffersonDo zdarzenia doszło w ostatnią niedzielę. Około godziny 18:00 miejscowego czasu policja z Foresdale w stanie Kolorado otrzymała zgłoszenie, że na jednym z osiedli został postrzelony młody mężczyzna. Gdy na miejsce przybył policyjny patrol, funkcjonariusze znaleźli 22-latka z raną postrzałową.

Kłótnia o hazard

Według zeznań świadków, kilka minut przed zdarzeniem ofiara kłóciła się z innym mężczyzną o wygrane z gry hazardowej. 22-latek powiedział policjantom, że zaczął właśnie oddalać się od napastnika, gdy ten wyciągnął broń i postrzelił go. Ofiara została przewieziona do szpitala. Życiu mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo.

Sprawca poszukiwany

Funkcjonariusze z Foresdale natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy strzelaniny, który uciekł z miejsca zdarzenia czarnym Forem Mustangiem. Do tej pory nie udało się go zatrzymać. Nieznana jest również jego tożsamość. Wydaje się jednak, że jego aresztowanie to tylko kwestia czasu, bo sama informacja na temat samochodu jest dużym ułatwieniem dla śledczych.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Tak własnie wyglądają kłótnie w kraju, w którym każdy idiota ma gnata w kieszeni.
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.