Szwedzi szukają zwycięzcy loterii

Cała Szwecja zastanawia się, kto wygrał najwyższa w tym roku kumulację w narodowej loterii.

Najwyższa wygrana w 2016 roku

Loteria Svenska Spel w Szwecji127 milionów koron, czyli ponad 60 milionów złotych, tyle wyniosła najwyższa wygrana w szwedzkiej loterii w tym roku, która padła w zeszłą sobotę. Chociaż daleko jej do rekordu z 2013 roku (237 mln koron) to i tak cała Szwecja mówi tylko o wynikach sobotniego losowania.

Zwycięzca poszukiwany

Władze firmy Svenska Spel, która zarządza Szwedzką loteria państwową, poinformowały, że znają tożsamość właściciela szczęśliwego kuponu. Próbowano skontaktować się z tą osobą telefonicznie, ale do tej pory się to nie udało. Odzywała się jedynie automatyczna sekretarka.

W tej chwili, wiadomo jedynie, że zwycięzca kupił swój los w kiosku w zamieszkanym przez około 45 tys. mieszkańców mieście Luleå.

Na językach

Szwedów opanowała totalna lotto-gorączka, a tajemniczy zwycięzca jest na językach praktycznie wszystkich mieszkańców tego kraju. Pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, że wciąż nie udało się skontaktować ze zwycięzcą.

Share
e-Mail
Comments (0)

There are no comments at this time

For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette