Trzecia najwyższa wygrana w historii Lotto

W tę sobotę, w Suwałkach padła trzecia, najwyższa w historii wygrana w lotto – ponad 30 mln złotych.

Wyczekiwana kumulacja

30 milionów złotych trafione w LottoMinęło już kilka długich miesięcy od czasy, gdy byliśmy świadkami naprawdę gigantycznej kumulacji w Lotto. Ale ostatnie losowania, bez trafionej szóstki sprawiły, że warto było czekać. Przewidywana pula na wygrane pierwszego stopnia w sobotnim losowaniu przekroczyła aż 30 milionów złotych!

Samotny milioner

Jak się okazało, ostanie losowanie było wyjątkowo szczęśliwe dla gracza z Suwałk, który samotnie zgarnął całą pulę inkasując dokładnie 30 216 854.10 złotych! To jedna z najwyższych wygranych w historii tej najpopularniejszej w Polsce loterii, a dokładnie trzecia, co do wielkości po dwóch rekordowych nagrodach z Gdyni i Bolesławca, które padły w 2012 roku.

Milion do jednego

Szczęśliwy zwycięzca tegorocznej kumulacji samodzielnie skreślił liczby na kuponie. Wiadomo, że wypełnił cały blankiet, czyli zawarł osiem zakładów z opcją „plus”. Łącznie, za kupon zapłacił 32 złote, co daje mu niebagatelny, bo niemalże milionowy zysk z każdej zainwestowanej złotówki.

Kulka tygodni bez szóstki

Sobotnia kumulacja w Lotto, to wynik braku trafionej szóstki od 20 stycznia tego roku. Zwycięskimi okazały się numery: 5, 14, 34, 36, 38, 41. Kupon został kupiony w Suwałkach, w punkcie Lotto przy ulicy Świerkowej 52.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Cóż ja bym sobie za to kupił?!?! Aż strach pomyśleć ;)
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.