Wygrała $50,000 w trakcie robienia prania

Mieszkanka Granby w USA wygrała ogromne pieniądze dzięki zdrapce kupionej w trakcie wizyty w pralni.

Czekała w pralni

Amy RiceAmy Rice czekała, jak zwykle, aż skończy się jej pranie w pralni i będzie mogła iść do domu. Żeby umilić sobie czas postanowiła kupić kartę zdrapkę „Bonus Crossword” emitowaną prze Loterię Stanu Missouri. Gdy zaczęła odkrywać kolejne pola przeczuwała, że stanie się coś wspaniałego.

Emocje wzięły górę

Amy zrelacjonowała chwilę, w której wygrała $50,000 w taki sposób:

„Zdrapywałam pola. Nagle pomyślałam: Wow trafiam dużo premiowanych pól. Wtedy mój chłopak spojrzał mi prze ramię i chciał zobaczyć, co tam mam. Krzyknęłam na niego mówiąc żeby poczekał, bo jeszcze nie skończyłam.”

Po chwili było już wiadomo, że Amy wygrała pokaźną sumę.

Chce kupić dom

Zwyciężczyni loterii powiedział prasie, że za wygraną chciałaby kupić dom i odłożyć trochę dla swoich dzieci. Planuje również urządzić dla całej rodziny małe zakupowe szaleństwo. Nie ma również zamiaru przestać grać na loterii

„Nie można się poddawać. Trzeba dalej próbować, bo nigdy nic nie wiadomo.”

Władze loterii zaoferowały zwyciężczyni bezpłatne doradztwo finansowe.

Los za $3

„Bonus Crossword” to loteria, która rozpoczęła się w październiku zeszłego roku. Pani Rice wygrała piątą spośród ośmiu dostępnych głównych nagród. W puli nagród przeznaczonych na zdrapki pozostają jeszcze ponad cztery miliony dolarów.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Dom za $50,000? No Playboy Mansion to to nie będzie :P
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.