Wysyp nielegalnych zakładów na Tajwanie

Policja z Tajpej rozbiła gigantyczną szajkę przyjmująca zakłady na wyniki najbliższych wyborów.

Rekordowa akcja

Nilegalne zakłady bukmacherskie na wybory w TajwanieTajwańska policja odnotowała właśnie największy w swojej historii sukces w walce z nielegalnym hazardem. Rozbito grupę, która trudniła się przyjmowaniem nielegalnych zakładów bukmacherskich. Jej klienci typowali wyniki nadchodzących wyborów prezydenckich i parlamentarnych, które odbeda się 16-go stycznia.

Tajwańczycy stawiali miliony

Władze poinformowały, że w wyniku wczorajszych nalotów sprawdzono 31 lokalizacji i aresztowano 45 osób. W ręce policji wpadła też znaczna ilość gotówki oraz księgi zawierające informacje o kursach i stawkach przyjmowanych zakładów.

Biuro prokuratora już ogłosiło, że była to największa taka grupa, jaką udało się do tej pory rozbić. Według danych uzyskanych w wyniku dochodzenia, szajka przyjęła zakłady o łącznej wartości ponad 165 milionów złotych (powyżej $42 mln).

Tylko loterie

Zgodnie z tajwańskim prawem, jedynymi legalnymi formami hazardu w tym kraju są loterie organizowane przez licencjonowane organizacje, które mają na celu wspieranie akcji charytatywnych oraz sportu. Za organizację nielegalnych zakładów grozi sprawcom do trzech lat pozbawienia wolności.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Ciekawe ile Polaków obstawiło takie jaja, jak teraz mamy w kraju? :P
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.