Wytoczyła bratu proces o wygraną w loterii

Siostra mieszkańca Ottawy, który wygrał $32 miliony w loterii pozwała brata o wypłatę 1/3 tej kwoty.

Owocne strzyżenie

Mike Dettore i Samir Haddad wygrali w loteriiMinęło już pięć lat od czasu, gdy fryzjer z Ottawy i jego wieloletni klient podzielili się wygraną w loterii wynoszącą okrągłe $32,000,000. Teraz obaj panowie zostali pozwani przez siostrę klienta o wypłatę, części tej kwoty.

Zażądała ponad $11 mln

Leila Nahas, wspomniana już siostra, żąda od obu mężczyzn wypłaty 1/3 ich wygranej, która wynosi $10,6 miliona oraz $500,000 za poniesione szkody. Pani Nahas twierdzi, że brat otrzymał od niej $1 na zakup zwycięskiego kuponu, który kosztował $3. Niestety przez pięć lat nie mogła doczekać się wypłaty należnej jej kwoty.

Mieli się podzielić

Nahas utrzymuje, że brat Samir Haddad odwiedził jej sklep przed losowaniem w czerwcu 2008 roku. Rodzeństwo miało kupić jeden kupon we dwoje, a drugi do spółki z fryzjerem Samira, Mike’em Dettorre. Brat miał pokazać jej bilet z numerami, które obstawił z fryzjerem. Kobieta spisała liczby i umówili się na ewentualny podział zysków.

Zapomniała o wygranej

Pani Nahas utrzymuje, że wierzyła bratu, że powiadomi ją w razie ewentualnej wygranej. Jednakże zdała sobie z niej sprawę dopiero w sierpniu, gdy wspomniana kartka wypadła jej z portfela podczas zakupów. Podobno jej brat przyznał, że zwycięski okazał się bilet kupiony z nią do spółki, ale nie podzieli się z nią, bo zapłaciła tylko dolara, a on przez lata zainwestował tysiące.

Brat zaprzecza wszystkiemu

Haddad zaprzecza jakoby był tamtego dnia w sklepie siostry i kupował tam zwycięski kupon. Twierdzi też, że nie miał ze sobą starego losu, ponieważ te zawsze trzymane były na lustrze w zakładzie fryzjerskim pana Dettorre. Utrzymuje, że o wygranej dowiedział się od fryzjera 2 dni po losowaniu.

Rodzeństwo nie rozmawiało ze sobą od około pięciu lat, czyli od chwili sprzeczki o udział w wygranej.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Ciekaw jestem, jak ma zamiar udowodnić, to, że miała udział w tym kuponie i dlaczego od razu nie zgłosiła się po wygraną, tylko czekała 5 lat. Co najmniej dziwne.
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.