Z nożem po hazardowy dług

Policja w Syracuse poszukuje nożownika, który ranił dwóch mężczyzn próbując odzyskać hazardowy dług.

Krwawa niedziela

Policja w SyracuseJak donosi miejscowa policja, wczoraj około 15:30 dwóch mężczyzn zostało ranionych nożem przez napastnika, których chciał odzyskać, od jednego z nich, hazardowy dług. Do zdarzenia doszło w domu jednej z ofiar w Syracuse w stanie Nowy Jork.

Po dług z nożem

Z wydanego przez komendę w Syracuse oświadczenia wynika, że poszkodowanymi są 22-letni Dustin Lenhart i jego 21-letni kolega, Joseph Briggs. Według zeznań, napastnik przyszedł do domu Lenharta by odzyskać hazardowy dług. Wszedł do środka i tam wywiązała walka. Niedoszły windykator w końcu wyciągnął nóż i zaczął grozić 22-latkowi.

Na pomoc przyjacielowi

To właśnie wtedy do akcji włączył się przyjaciel Lenharta, który rzucił się na napastnika, chcąc go obezwładnić. Niestety 21-latek został ugodzony nożem w lewy bok. W wyniku odniesionej rany, mężczyznę odwieziono do pobliskiego szpitala, gdzie stwierdzono u niego zapadnięte płuco.

Joseph Briggs został następnie przetransportowany do szpitala uniwersyteckiego. Jego stan lekarze określają, jako poważny, ale stabilny. Przyjaciel Briggsa miał więcej szczęścia. Został raniony w wargę i ma lekkie rozcięcie na ramieniu.

Znali napastnika

Policja podała dość pobieżny rysopis sprawcy napaści. Jest to wysoki Afroamerykanin o jasnej karnacji i szczupłej budowie ciała. Wiadomo również, że ofiary znały napastnika. W całym stanie Nowy Jork trwają wzmożone poszukiwania.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Oto siła argumentów w wersji USA. To i tak cud, że nie wyciągnął giwery :P
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.