Zakaz reklamowania hazardu na torrentach

Wielka Brytania zaostrza przepisy dotyczące promowania hazardu w serwisach internetowych.

Nie dla piractwa

Zakaz reklamowania stron hazardowych na torrentachBrytyjska komisja nadzorująca hazard w internecie zaostrza warunki licencyjne wobec operatorów. Kasyna, bukmacherzy i poker roomy będą miały bezwzględny zakaz reklamowania swoich usług na stronach, na których łamane są prawa autorskie. Chodzi głównie o portal, z których można ściągać nielegalne filmy, czy muzykę.

W poszukiwaniu klienta

Nowe przepisy z pewnością odbiją swoje piętno na przykład na popularnych stronach z torrentami. Do tej pory, nawet największe i najbardziej poważane portale hazardowe, nie stroniły od reklamowania się w „pirackiej” części internetu. Mimo wątpliwej reputacji tego typu stron, ważniejszy wydawał się ruch, który potrafiły dostarczyć.

Pomogą kontrolować

Komisja zapewniła, że dołoży wszelkich starań, by pomóc operatorom kontrolować portale, które ich reklamują. Portale będą miały do dyspozycji m.in. policyjne bazy stron, które uważane są za łamiące prawa autorskie.

Ale dużo zależy tez od samych firm hazardowych. Komisja będzie wymagać stanowczych działań z ich strony. Jednym z takich elementów zapobiegawczych ma być obowiązkowy wpis w regulaminie, że jakiekolwiek nielegalne strony nie mogą reklamować ich usług.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. No i dobrze im tak
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette