Znalazła fortunę w koszu

Mieszkanka Irlandii wygrała ćwierć miliona Euro dzięki temu, że odnalazła swój kupon w śmietniku.

Fortuna w koszu

Logo EuromillionsSzczęśliwa uczestniczka loterii EuroMillions wygrała ponad €250,000 dzięki temu, że odszukała swój kupon w koszu na śmieci. Mieszkanka Galaway zorientowała się, że zgubiła swój los, gdy w lokalnej gazecie zobaczyła informację, że to sklep w jej okolicy sprzedał zwycięski los.

Szukała wszędzie

Gdy tylko kobieta zobaczyła we wspomnianej gazecie zdjęcie sklepu, w którym kupiła los, zaczęła intensywnie szukać swojego kuponu. Przeszukała cały dom by w końcu odnaleźć zgubę na dnie kosza na śmieci, który następnego ranka miał być opróżniony przez zakład oczyszczania miasta.

Co mi przyszło do głowy?

Zwyciężczyni zdecydowała się nie ujawniać swojej tożsamości. Wiadomo jedynie, że jest matką samotnie wychowująca dzieci. Kobieta tak skomentowała całą sytuację:

“Nigdy nie gram w EuroMillions i nie wiem co mnie naszło tamtego dnia – po prostu poprosiłam o jeden los.”

Dodała również:

“Kompletnie o tym zapomniałam aż do chwili, gdy kilka tygodni później zobaczyłam zdjęcie sklepu w gazecie z informacją, że zwycięski los został sprzedany właśnie w tym miejscu. Przeszukałam cały dom i nigdzie nie było kuponu. Spojrzałam do jednego kosza na śmieci i też nic. Potem zajrzałam do drugiego. Przeszukałam cały pojemnik, aż do dna i tam go zobaczyłam. Cały był brudny od cebuli, oliwy i czosnku, ale nadal w jednym kawałku.”

Zwycięski los przyniósł jej wygraną, która wyniosła dokładnie €258,528.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Jak można wyrzucić kupon nie sprawdzając, czy wygrał?
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette