Zwycięski kupon leżał tygodniami w jej torebce

Mieszkanka walijskiego Conwy znalazła zwycięski kupon na dnie torebki pięć tygodni po losowaniu.

Chciała wyrzucić stary kupon

Carol Jones wygrała milion funtów w loterii EuroMillions66-letnia Carol Jones była właśnie w supermarkecie, gdy na dnie torebki znalazła stary kupon na loterię EuroMillions Millionaire Raffle. W pierwszej chwili kobieta chciała go wyrzucić, ale w końcu postanowiła sprawdzić, czy czegoś nie wygrała. Okazało się, że czeka na nią nagroda w wysokości miliona funtów.

W udzielonym wywiadzie kobieta powiedziała:

„Miałam wyrzucić ten kupon, ale postanowiłam, że jeszcze raz sprawdzę numery w drodze do pracy. Na początku kompletnie do mnie nie dotarło, co się stało. Tak naprawdę to chyba dalej to do mnie nie dociera.”

Poszła z kuponem do pracy

Jak opisuje 66-latka, kupon sprawdziła w drodze do pracy. Ekspedientka poinformowała ją, że wygrała i musi się zgłosić telefonicznie do siedzimy loterii w Camelot. Kobieta pojechała następnie do pracy, jak zwykle. Do Camelot zadzwoniła dopiero po powrocie do domu i, jak sama mówi, wtedy zaczęło docierać do niej, że wygrała fortunę.

Koniec zmartwień

Pani Jones jest matką trójki dzieci. Do tej pory pracowała, jako sprzedawczyni w sklepie obuwniczym. Teraz kobieta rzuciła pracę i w najbliższym czasie ma zamiar wyjechać na wymarzone wakacje. Razem z mężem chcą pojechać na safari. Potem rozejrzą się za nowym domem.

„Ta kwota pozwoli nam w spokoju przejść na emeryturę, kupić nasz wymarzony dom, pojechać na wspaniałe wakacje i korzystać z luksusów zarezerwowanych dla emerytów.”

Share
e-Mail
Comments (2)
  1. Tak niby pilnowali tego losu, a torebkę z nim w środku dali dzieciom do zabawy?
  2. Może choć jeden facet na świecie przestanie narzekać na zawartość damskiej torebki - jej mąż ;)
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.