Damski poker room w Wietnamie

Wietnamska policja przeprowadziła obławę na nielegalny poker room przeznaczony głównie dla kobiet.

Krótka historia poker roomu

Nielegalny poker room dla kobietszesnaście kobiet udało się zatrzymać w wyniku obławy, którą przeprowadziła policja w wietnamskim mieście Binh Duong. Według policyjnych informatorów, kobiety prowadziły swój nielegalny poker room zaledwie od miesiąca. Wygląda na to, że ich hazardowa kariera skończyła się jeszcze zanim zdążyła się na dobre zacząć.

Międzynarodowe towarzystwo

Wśród zatrzymanych pokerzystek były nie tylko Wietnamki, ale również obywatelki Kamboży i Korei Południowej. Według policji, procederem kierowała 52-latka Thi Thu Hong. W tej chwili to ona jest podejrzewana o organizację nielegalnego hazardu. Zgodnie z ustaleniami policji, pozostałe kobiety były tylko (lub aż) klientkami poker roomu.

Poważne stawki

Na miejscu, policja zarekwirowała żetony do gry, karty, stoły pokerowe, a także równowartość niemalże 18,000 złotych w gotówce. Domniemana właścicielka lokalu przyznała się do winy. Twierdzi, że swój interes uruchomiła w połowie lutego, a zatrzymane na miejscu kobiety to stałe klientki i gracze na wysokie stawki.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. 18,000 miały przy sobie, to chyba nie takie znowu high-rollerki?
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette