Full Tilt Poker oddaje kolejne długi

Na połowę czerwca zaplanowano kolejną rundę wypłat dla graczy poszkodowanych przez Full Tilt Poker.

Wypłaty dla Amerykanów

full-tilt-poker-splaca-dlugiSprawująca nadzór nad działalnością Full Tilt Poker, amerykańska kancelaria Graden City Group poinformowała, że dostała zgodę władz na wypłatę kolejnej transzy pieniędzy dla klientów z USA, którzy zostali poszkodowani w wyniku tzw. „Czarnego Piątku”.

Oddadzą $15 milionów

Nowa partia wypłat obejmie około 3,500 klientów i wyniesie łącznie $15,000,000. Pieniądze mają trafić do osób, które przesłały pełne formularze roszczeń, potwierdzające stan ich kont w FTP. Przelewy mają również trafić do partnerów, którym firma nie wypłaciła prowizji.

Zbliżają się do $100 mln

Gdy najbliższa zaplanowana wypłata zostanie wykonana, będzie to oznaczało, że amerykańscy klienci Full Tilt Poker otrzymają łącznie $96 milionów. To jeszcze nie koniec spłacania długów. Władze USA szacują, że poker room ukradł amerykańskim klientom około $159 milionów.

1.3 miliona oszukanych

Do tej pory zidentyfikowano około 1.3 miliona klientów pokrzywdzonych przez działania Full Tilt Poker, ale tylko niewielki odsetek z nich złożył wnioski o refundację utraconych pieniędzy. Pierwsza transza zwrotów miała miejsce w lutym tego roku.

Piramida finansowa

Firma została oskarżona przez władze USA o prowadzenie działalności opartej na piramidzie finansowej. Przez ponad półtora roku, portal był zamknięty, a jego klienci nie mieli dostępu do zgromadzonych na kontach graczy pieniędzy.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Ciekaw, czy klienci dostaną odsetki za zwłokę? W końcu przez lata te pieniądze musiały leżeć na jakichś lokatach i pracować na prawników i prezesów!
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette