Gwiazdy MU zagrają w turnieju pokerowym

Trzy legendy klubu Manchester United zagrają w turnieju pokerowym ‘Road to Old Trafford’.

Powrót na Old Trafford

Pker na stadionie MUDwight Yorke, Bryan Robson i Norman Whiteside to pierwsi zawodnicy, którzy potwierdzili swój udział we wspomnianym turnieju. Zagrają w evencie z niskim wpisowym, który odbędzie się na stadionie Old Trafford w dniach 9-10 sierpnia.

Każdy może zagrać

W turnieju może wziąć udział każdy. Wystarczy opłacić wpisowe. Ale można również dostać się do niego za pośrednictwem codziennych turniejów satelitarnych, które odbywają się w Internecie. Można w nich wygrać pakiet wyjazdowy, który zawiera wpisowe do turnieju głównego (w wysokości $365), zakwaterowanie w hotelu, kieszonkowe i $35, które zostaną przekazane na cele dobroczynne.

Poker, zwiedzanie i pamiątki

Udział w turnieju to nie wszystko. Zawodnicy będą mogli również zwiedzić stadion i zajrzeć za klubowe kulisy. Dodatkowo będą mieli szansę wygrać gadżety klubowe z autografami piłkarzy.

Będzie można również obejrzeć trofeum za zwycięstwo w The Premier League.

Trzymać nerwy na wodzy

Były kapitan Czerwonych Diabłów, Bryan Robson tak skomentował swój udział w imprezie:

“Już dawno nie grałem w pokera, więc jestem bardzo ciekawy, jak wypadnę  w starciu z profesjonalistami.”

Dodał też:

“Powiedziano mi, że muszę być opanowany i nie zdradzać zbyt wiele, tego uczono mnie również, gdy grałem w piłkę i mam nadzieję, że ta wiedza w pewnym stopniu mi pomoże.”

Nie tylko poker

Cała impreza zacznie się już 8-go sierpnia od przyjęcia powitalnego w klubie Sakura i zakończy się 10-go sierpnia imprezą pożegnalną, która rozpocznie się o 21:00 (czasu lokalnego) w klubie The Bijou Club.

Warto dodać, że dla graczy, którzy wcześnie odpadną z turnieju, przewidziano specjalny turniej freeroll, który rozpocznie się 9-go sierpnia o 18:30.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Ja chcę tam być!!! Zagrać w pokera na stadionie MU... czy może być coś piękniejszego?
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.