Napad na pokerzystów w USA

Dwóch mężczyzn obrabowało pokerzystów grających w klubie Momo’s Poker Room w Michigan.

Tuż po północy

Klub Momo's Poker Room w USAOstatni piątek nie zaczął się zbyt szczęśliwie dla klientów klubu pokerowego Momo’s w mieście Taylor na południowym wschodzie stany Michigan. Tuż przed pierwszą nad ranem do lokalu weszli dwaj zamaskowani mężczyźni, którzy sterroryzowali i okradli przebywających tam graczy.

Hit and run

Jak zeznają świadkowie, dwójka napastników to biali mężczyźni, który początkowo brali udział w rozgrywkach organizowanych tego wieczoru w klubie. W pewnym momencie wyszli z lokalu, by po chwili wrócić z maskami na twarzy.

Klienci lokalu powiedzieli policji, że napastnicy mierzyli do nich z broni. Kazali wszystkim położyć się na ziemi, a następnie zaczęli opróżniać nie tylko klubowe kasy, ale również kieszenie znajdujących się w Momo’s graczy.

Pełny klub to łakomy kąsek

Nie wiadomo ile gotówki udało się ukraść przestępcom, ale może to być naprawdę spora kwota, bo tamtego wieczora w klubie pokerowym odbywał się popularny wśród klientów turniej i lokal był pełen ludzi.

Policji nie udało się, jak dotąd ująć sprawców. Funkcjonariusze zwrócili się do obywateli o pomoc w poszukiwaniach.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Nie rozumiem, jak taki klub może nie mieć ochrony. Szczególnie w Stanach, gdzie każdy leszcz ma gnata za pazuchą.
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.