PokerStars wraca do USA

Już w marcu, największy poker room świata wróci na amerykański rynek, ale nie dla wszystkich.

Powrót giganta

PokerStars wraca do USAPokerStars zniknął z amerykańskiego rynku hazardowego w 2011 roku i od tamtej pory nieustannie próbował wrócić w łaski tamtejszych władz. Wreszcie koncern Amaya może ogłosić tak długo wyczekiwany sukces – poker room spod znaku czerwonego pika wraca na amerykańską ziemię, ale są pewne restrykcje.

Do trzech razy sztuka

To nie pierwsza próba uzyskania licencji, któregoś z amerykańskich stanów. Już w 2013 roku, firma dwukrotnie występowała z wnioskiem o wydanie licencji do władz stanu New Jersey. Te jednak zawiesiły PokerStars na okres do dwóch lat z uwagi na problemy prawne (byłych już) właścicieli.

Teraz wreszcie się udało i największy poker room świata wróci do USA, jako 18-ta licencjonowana przez stan New Jersey internetowa firma hazardowa.

Czekając na marzec

Znana jest już też data, kiedy gigant zacznie oferować swoje usługi Amerykanom. Nastąpi to w poniedziałek, 21-go marca. Warto zaznaczyć, że dostęp do serwisu będą mieli jedynie gracze fizycznie przebywający na terenie stanu New Jersey – to spore ograniczenia, ale i tak jest to ogromny sukces władz koncernu.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. A czy gracze z USA będą mogli grać tylko między sobą, czy z nami też?
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.