Policjant zatrzymany za grę w pokera

Tajska policja znów uderza w nielegalny hazard, ale tym razem wśród zatrzymanych jest też policjant.

Zły porucznik

Nielegalny hazard w TajlandiiWśród trzynastu zatrzymanych ostatnio za nielegalną grę w pokera osób jest również policjant. To porucznik tajskiej policji – Pairat Jindawong, który uczestniczył w grze w czasie, gdy do podejrzanego lokalu weszła grupa szturmowa. Policjanci dowiedzieli się o podziemnym poker roomie od anonimowego informatora.

Kara za złe parkowanie

Możliwe, że nielegalne gry dalej odbywałyby się w lokalu umiejscowionym niedaleko posterunku policji w Ket-Ho, gdyby nie skargi miejscowej ludności. Mieszkańcy tego obszaru zaczęli uskarżać się na źle zaparkowane samochody klientów poker roomu, które blokowały ulicę tworząc ogromne korki. Na dodatek, lokatorom nie podobały się grupy podejrzanych ludzi, które zaczęły się kręcić w okolicy.

Dobrze przygotowana akcja

Funkcjonariusze policji weszli do podejrzanego domu wyważając drzwi. Wcześniej rozmieszczono patrole tak, by upewnić się, że żaden z hazardzistów nie będzie mógł uciec. Na miejscu zatrzymano trzynaście osób, które grały w odmianę pokera zwaną „Kao Ke”.

Policjantom udało się przejąć znaczną ilość gotówki oraz sprzęt wykorzystywany do organizacji nielegalnych gier.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Cóż to za odmiana?!?!
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette