Zegarek dla prawdziwych fanów pokera

Twórca ekskluzywnych zegarków – Christophe Claret – przedstawił czasomierz dla pokerowych maniaków.

Zbyt skomplikowany

Zegarek pokerowy od Christophe ClaretWchodzący właśnie na rynek model zegarka autorstwa Christophe’a Clareta to bardzo skomplikowany czasomierz, który pozwala na jednoczesną grę w pokera nawet trzem graczom. Czasomierz miał ujrzeć światło dzienne już w 2011 roku i zapoczątkować hazardową serię, ale okazał się zbyt skomplikowanym projektem.

Małe dzieło sztuki

Wewnątrz szerokiej na 45 milimetrów koperty umieszczono pełną, złożoną z 52 kart, talię. Mechanizm zawiera również mechanicznego krupier, którego działanie gwarantuje całkowitą losowość każdego kolejnego rozdania. Prace nad tym małym dziełem sztuki trwały ponad dwa lata.

Nie podejrzysz kart rywala

Twórca tego ekskluzywnego zegarka upewnił się, że w grze będą mogły uczestniczyć jednocześnie trzy osoby i żadna z nich nie będzie widzieć kart rywala. Osiągnięto to dzięki zastosowaniu ułożonych pod specjalnym kątem miniaturowych rolet, które ograniczają widoczność przeciwnikom.

Mnóstwo ciekawych funkcji

Gra prowadzona jest za pomocą kliku zamontowanych w zegarku przycisków, a poszczególnym fazom rozgrywki towarzyszą specjalne efekty dźwiękowe. Zapas mocy jest równie imponujący. Zegarek umożliwia nieprzerwaną grę nawet do 72 godzin. W tym czasie nie wymaga nakręcania.

Limitowana seria

Pokerowe czasomierze zostaną wypuszczone na rynek w bardzo ograniczonej serii. Pracownię opuści zaledwie 80 sztuk. Wyprodukowane zostanie 20 egzemplarzy z każdej wersji kolorystycznej. Można zakładać, że cena będzie zbliżona do poprzednich modeli z tej serii, więc powinna wynieść około $200,000!

Pierwszy był Blackjack

Pierwszym projektem zegarka nawiązującego do gier hazardowych autorstwa Christophe’a Clareta był Blackjack 21, który wielbicielom kasyn umożliwiał grę właśnie w blackjacka. Potem przedstawiono model Baccarat, a teraz firma wypuszcza na rynek coś dla miłośników texas hold’em.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Fajny gadżet. Szkoda tylko, że cena to jakiś kosmos.
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.