Jackpot w Mega Moolah rozbity!

26-latek z Wielkiej Brytanii wygrał wczoraj rekordowy jackpot na slocie Mega Moolah – ponad £13 mln!

Szeregowy Milioner

Rekordowy jackpot w slocie Mega MoolahZeszły tydzień z pewnością odmieni resztę życia pewnego 26-letniego żołnierza z – umiejscowionego na zachodzie Wielkiej Brytanii – Chesire. Dokładnie 7-go października Jonathan Heywood przeszedł do historii, jako zdobywca największego jackpota online. Udało mu się to podczas gry na slocie Mega Moolah.

Miliony za 25 pensów

Co ciekawe, Jonathan nie jest wcale zatwardziałym hazardzistą, który gra na bardzo wysokie stawki, co z pewnością potwierdza fakt, że swoją oszałamiająca wygraną zdobył stawiając zaledwie 25 pensów, czyli równowartość niecałych 1,5 złotego. Właśnie tyle wystarczyło mu żeby jego konto zasiliła kwota £13,213,838.68, co w przeliczeniu na naszą rodzimą walutę daje ponad 75 milionów złotych!

Jackpot pomoże rodzinie

Jonathan powiedział przedstawicielom kasyna online, w którym grał, że wciąż nie może wyjść z szoku i trudno mu uwierzyć w jego szczęście. Część wygranej Brytyjczyk planuje przeznaczyć na leczenie swojego ojca, bo jak sam mówi, tata jest dla niego wszystkim i należy mu się najlepsza możliwa opieka.

Wspomniany jackpot jest najwyższą jednorazową wygraną odnotowaną w historii hazardu online i nieznacznie pobił dotychczasowy rekord, który padł na slocie Mega Fortune w 2013 roku.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Kolejny farciarz :P
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette